Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 177

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Хмельницький 177 15/12/2019 6:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 05:15
Фастів-1 06:13 06:27
Козятин-1 07:42 08:04
Робоча 08:46 08:48
Холонівська 09:05 09:07
Хмільник 09:33 09:36
Адампіль 10:00 10:02
Старокостянтинів 2 10:30 10:32
Красилів 11:00 11:02
Хмельницький 12:00