Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 134

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Івано-Франківськ 134 22/12/2019 24:44

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 12:57
Херсон 13:53 14:00
Снігурівка 14:46 15:00
Біла Криниця 16:05 16:07
Високопілля 16:39 16:41
Апостолове 17:11 17:33
Кривий Ріг-Головний 18:17 18:27
Долинська 20:27 20:29
Ім.тараса Шевченка 23:02 23:22
Миронівка 00:46 00:48
Біла Церква 01:41 01:43
Козятин-1 03:29 03:51
Бердичів 04:18 04:20
Полонне 05:25 05:27
Шепетівка 05:57 06:02
Славута-1 06:23 06:25
Кривин 06:38 06:40
Здолбунів-Пас. 07:18 07:51
Дубно 08:23 08:25
Радивилів 09:00 09:02
Броди 09:12 09:27
Підзамче 10:36 10:38
Львів 10:49 11:10
Ходорів 12:22 12:24
Галич 13:09 13:11
Івано-Франківськ 13:41