Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 161

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Миколаїв 161 9,21,23,25,29/12/2019, 3,9,13/01/2020 14:05

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:35
Фастів-1 15:37 15:39
Біла Церква 16:14 16:16
Миронівка 17:20 17:22
Ім.тараса Шевченка 18:50 19:04
Долинська 21:46 21:59
Кривий Ріг-Головний 23:43 23:48
Апостолове 00:28 00:50
Снігурівка 02:39 02:41
Херсон 03:28 03:38
Миколаїв Пас. 04:40

Розклад у зворотньому напрямку