Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 161

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Київ 161 8,20,22,24,28/12/2019, 2,8,12/01/2020 14:19

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 22:13
Херсон 23:10 23:20
Снігурівка 00:07 00:09
Апостолове 02:10 02:32
Кривий Ріг-Головний 03:18 03:26
Долинська 05:26 05:30
Ім.тараса Шевченка 08:05 08:20
Цвіткове 08:51 08:53
Городище 09:08 09:10
Миронівка 09:56 10:02
Біла Церква 10:57 10:59
Фастів-1 11:32 11:34
Київ-Пас. 12:32

Розклад у зворотньому напрямку