Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 861

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Шепетівка 861 29/12/2019, 4,12/01/2020 5:47

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 08:00
Караваєві Дачі 08:06 08:07
Київ-Волинський 08:12 08:13
Вишневе 08:20 08:21
Боярка 08:30 08:31
Васильків-1 08:44 08:45
Фастів-1 09:12 09:22
Кожанка 09:40 09:41
Попільня 09:57 10:08
Брівки 10:24 10:25
Чорнорудка 10:38 10:39
Козятин-1 11:00 11:15
Бердичів 11:43 11:45
Михайленки 12:06 12:07
Чуднів-Волинськ. 12:18 12:19
Разіне 12:30 12:31
Печанівка 12:41 12:42
Миропіль 12:51 12:52
Понінка 13:02 13:03
Полонне 13:07 13:08
Шепетівка 13:47