Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 71

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чоп Запоріжжя 71 ("ЗАПОРІЖЖЯ") 24/12/2019-14/01/2020 щоденно 30:44

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чоп-Пас. 01:05
Батьово-Пас. 01:27 01:29
Мукачево 02:05 02:10
Карпати 02:26 02:27
Свалява 02:37 02:39
Воловець 03:10 03:18
Славське 04:12 04:14
Стрий 05:10 05:14
Львів 06:30 07:05
Злочів 08:19 08:30
Тернопіль-Пас. 09:29 09:38
Хмельницький 11:50 12:07
Вінниця 15:06 15:16
Козятин-1 16:22 16:25
Київ-Пас. 19:15 20:12
Миронівка 21:36 21:38
Корсунь 22:12 22:14
Ім.тараса Шевченка 23:11 23:16
Долинська 01:29 01:32
Кривий Ріг-Головний 03:16 03:23
Апостолове 04:03 04:06
Чортомлик 04:52 04:54
Нікополь 05:21 05:35
Марганець 05:57 05:59
Дніпробуд-2 07:13 07:15
Запоріжжя-1 07:49

Розклад у зворотньому напрямку