Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 72

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Чоп 72 ("ЗАПОРІЖЖЯ") 22/12/2019-12/01/2020 щоденно 27:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 19:47
Дніпробуд-2 20:27 20:29
Марганець 21:25 21:28
Нікополь 21:59 22:14
Чортомлик 22:44 22:46
Апостолове 23:30 23:33
Кривий Ріг-Головний 00:11 00:18
Долинська 02:03 02:05
Ім.тараса Шевченка 04:16 04:21
Корсунь 05:19 05:21
Миронівка 05:50 05:52
Київ-Пас. 07:08 07:46
Козятин-1 10:35 10:37
Вінниця 11:30 11:35
Хмельницький 13:32 13:49
Тернопіль-Пас. 15:39 15:44
Злочів 16:41 16:43
Львів 17:57 18:23
Стрий 19:40 19:42
Славське 20:40 20:42
Воловець 21:40 21:49
Свалява 22:19 22:21
Карпати 22:30 22:31
Мукачево 22:47 22:52
Батьово-Пас. 23:23 23:25
Чоп-Пас. 23:45

Розклад у зворотньому напрямку