Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 780

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Суми 780 (ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС") цілий рік по 1,2,3,4,5 днях тижня, крім 20,27,30,31/12/2019, 2,8,10/01/2020 4:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 17:07
Дарниця 17:23 17:25
Ніжин 18:27 18:28
Бахмач-Пас. 19:13 19:14
Конотоп-Пас. 19:32 19:35
Путивль 20:11 20:12
Ворожба 20:36 20:51
Білопілля 20:57 20:58
Суми 21:34

Розклад у зворотньому напрямку