Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 8306

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Вроцлав Київ 8306 безпересадковий вагон 7-14/12/2019 щоденно 23:29

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Вроцлав-Гол. 16:52
Олава 17:10 17:11
Бжег 17:20 17:21
Ополе Главна 17:44 17:46
Люблинець 18:22 18:25
Ченстохова 18:51 18:58
Краків-Головний 20:34 20:42
Краків-Плашув 20:51 20:56
Бохня 21:29 21:30
Бзесько Окочим 21:38 21:39
Тарнов 21:54 21:56
Дебіца 22:14 22:15
Сендішув Малоползки 22:27 22:28
Жешов 22:51 22:53
Ланьцут 23:07 23:08
Пшеворск 23:23 23:24
Ярослав 23:34 23:35
Пшемисль Засані 00:05 00:06
Пшемисль 00:09 00:46
Львів 06:10 11:26
Київ-Пас. 17:21

Розклад у зворотньому напрямку