Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 893

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Шепетівка 893 цілий рік по п'ятницях 4:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 17:46
Караваєві Дачі 17:53 17:54
Київ-Волинський 17:58 18:00
Святошин 18:09 18:12
Малин 19:23 19:25
Коростень 20:05 20:07
Яблунець 20:52 20:54
Новоград-Волинський 1 21:29 21:41
Колодянка 21:59 22:00
Радулино 22:10 22:11
Майдан-Вила 22:21 22:22
Шепетівка 22:44