Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 861

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Шепетівка 861 цілий рік по суботах та неділях, крім 29/12/2019, 4,12/01/2020 5:50

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 07:57
Караваєві Дачі 08:03 08:04
Київ-Волинський 08:09 08:10
Вишневе 08:17 08:18
Боярка 08:27 08:28
Васильків-1 08:41 08:42
Фастів-1 09:06 09:16
Кожанка 09:34 09:35
Попільня 09:50 09:51
Брівки 10:06 10:07
Чорнорудка 10:20 10:21
Козятин-1 10:42 10:59
Бердичів 11:30 11:32
Михайленки 11:55 11:56
Чуднів-Волинськ. 12:08 12:09
Разіне 12:23 12:24
Печанівка 12:36 12:37
Миропіль 12:49 12:50
Понінка 13:02 13:03
Полонне 13:07 13:08
Шепетівка 13:47

Розклад у зворотньому напрямку