Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 862

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шепетівка Київ 862 цілий рік по суботах та неділях 5:20

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шепетівка 14:18
Хролин 14:34 14:35
Полонне 14:51 14:52
Понінка 14:56 14:57
Миропіль 15:08 15:09
Печанівка 15:18 15:19
Разіне 15:29 15:30
Чуднів-Волинськ. 15:41 15:42
Михайленки 15:52 15:53
Бердичів 16:13 16:15
Козятин-2 16:31 16:32
Козятин-1 16:42 17:00
Чорнорудка 17:22 17:23
Брівки 17:36 17:37
Попільня 17:53 17:55
Кожанка 18:10 18:11
Фастів-1 18:29 18:31
Васильків-1 18:56 18:57
Боярка 19:10 19:11
Вишневе 19:19 19:20
Київ-Волинський 19:26 19:27
Караваєві Дачі 19:31 19:32
Київ-Пас. 19:38

Розклад у зворотньому напрямку