Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 43

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Івано-Франківськ 43 цілий рік щоденно, крім 25/12/2019-14/01/2020 10:37

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:06
Коростень 20:59 21:01
Новоград-Волинський 1 22:18 22:20
Шепетівка 23:17 23:19
Славута-1 23:40 23:42
Кривин 23:55 23:57
Броди 01:37 01:39
Львів 02:49 03:11
Ходорів 04:18 04:20
Бурштин 04:56 04:58
Галич 05:10 05:12
Івано-Франківськ 05:43

Розклад у зворотньому напрямку