Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 76

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Кривий Ріг 76 цілий рік щоденно, крім 29/12/2019-15/01/2020 8:55

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:28
Трипілля-Дніпр. 22:11 22:40
Миронівка 23:25 23:27
Городище 00:18 00:20
Ім.тараса Шевченка 01:01 01:06
Знам'янка-Пас. 02:23 02:29
Користівка 02:58 03:00
Олександрія 03:09 03:11
Рокувата 05:33 05:38
Кривий Ріг-Головний 06:23

Розклад у зворотньому напрямку