Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 72

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Київ 72 ("ЗАПОРІЖЖЯ") цілий рік щоденно, крім 22/12/2019-12/01/2020 11:21

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 19:47
Дніпробуд-2 20:27 20:29
Марганець 21:25 21:28
Нікополь 21:59 22:14
Чортомлик 22:44 22:46
Апостолове 23:30 23:33
Кривий Ріг-Головний 00:11 00:18
Долинська 02:03 02:05
Ім.тараса Шевченка 04:16 04:21
Корсунь 05:19 05:21
Миронівка 05:50 05:52
Київ-Пас. 07:08

Розклад у зворотньому напрямку