Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 72

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Запоріжжя 72 ("ЗАПОРІЖЖЯ") цілий рік щоденно, крім 24/12/2019-14/01/2020 11:37

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:12
Миронівка 21:36 21:38
Корсунь 22:12 22:14
Ім.тараса Шевченка 23:11 23:16
Долинська 01:29 01:32
Кривий Ріг-Головний 03:16 03:23
Апостолове 04:03 04:06
Чортомлик 04:52 04:54
Нікополь 05:21 05:35
Марганець 05:57 05:59
Дніпробуд-2 07:13 07:15
Запоріжжя-1 07:49

Розклад у зворотньому напрямку