Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 798

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Київ 798 безпересадковий вагон цілий рік щоденно, крім вівторка 14:44

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 14:50
Синельникове-1 15:48 15:50
Павлоград-1 16:21 16:25
Лозова-Пас. 17:19 17:21
Краснопавлівка 17:44 17:45
Лихачове 18:06 18:08
Харків-Пас. 19:20 21:07
Богодухів 22:24 22:25
Кириківка 22:57 22:58
Тростянець-Смородине 23:17 23:19
Суми 00:06 00:26
Білопілля 01:07 01:08
Ворожба 01:17 01:37
Путивль 02:05 02:07
Конотоп-Пас. 02:48 02:50
Бахмач-Пас. 03:12 03:14
Ніжин 04:01 04:03
Дарниця 05:14 05:16
Київ-Пас. 05:34

Розклад у зворотньому напрямку