Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 776

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Запоріжжя 776 безпересадковий вагон цілий рік щоденно, крім вівторка 13:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 00:20
Дарниця 00:39 00:41
Бровари 00:55 00:56
Ніжин 01:56 01:58
Бахмач-Пас. 02:47 02:49
Конотоп-Пас. 03:11 03:13
Путивль 03:57 03:59
Ворожба 04:27 04:47
Білопілля 04:57 04:58
Суми 05:39 05:59
Тростянець-Смородине 06:48 06:50
Кириківка 07:10 07:11
Богодухів 07:44 07:45
Люботин 08:31 08:32
Харків-Пас. 09:00 09:53
Лихачове 11:00 11:02
Краснопавлівка 11:24 11:26
Лозова-Пас. 11:51 11:53
Павлоград-1 12:40 12:42
Синельникове-1 13:12 13:14
Запоріжжя-1 14:05

Розклад у зворотньому напрямку