Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 1201

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Варшава Київ 1201 8/12-14/12/2019 щоденно 17:01

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Варшава Заходня 16:59
Варшава Центральна 17:04 17:10
Варшава-Всходня 17:16 17:21
Мінськ Мазовецький 17:48 17:49
Седльце 18:18 18:19
Луків 18:36 19:10
Радзинь-Підляський 19:26 19:27
Парчів 19:45 19:46
Любартів 20:06 20:07
Люблін Пулноцоний 20:25 20:26
Люблін 20:31 20:51
Свидник Място 21:01 21:02
Травники 21:19 21:20
Рейовець 21:32 21:33
Хелм Място 21:45 21:46
Хелм 21:50 21:54
Київ-Пас. 11:00

Розклад у зворотньому напрямку