Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 784

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шостка Київ 784 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") цілий рік щоденно 4:26

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шостка 04:14
Терещенська 04:27 04:29
Кролевець 04:49 04:51
Конотоп-Пас. 05:22 05:24
Бахмач-Пас. 05:47 06:07
Ніжин 06:58 07:00
Дарниця 08:16 08:18
Видубичі 08:28 08:30
Київ-Пас. 08:40

Розклад у зворотньому напрямку