Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 50

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Трускавець Київ 50 ("КОБЗАР") цілий рік щоденно 11:44

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Трускавець 19:49
Дрогобич 20:06 20:11
Самбір 21:07 21:30
Львів 22:46 23:08
Тернопіль-Пас. 00:55 00:59
Хмельницький 02:41 02:44
Вінниця 04:29 04:33
Козятин-1 05:22 05:24
Фастів-1 06:30 06:32
Київ-Пас. 07:33

Розклад у зворотньому напрямку