Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 207

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Київ 207 27/12/2019-12/01/2020 щоденно, крім 31/12/2019 16:20

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 18:00
Батьово-Пас. 18:46 18:48
Мукачево 19:23 19:26
Карпати 19:43 19:44
Свалява 19:53 19:55
Воловець 20:27 20:35
Славське 21:27 21:29
Сколе 21:57 21:59
Стрий 22:29 22:31
Львів 23:35 23:55
Тернопіль-Пас. 01:53 01:58
Хмельницький 03:47 04:02
Вінниця 05:54 06:01
Козятин-1 07:38 07:40
Київ-Пас. 10:20