Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 179

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Київ, Львів 179 ("ДНІПРО") 25/12/2019-11/01/2020 щоденно 17:46

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 22:39
Кам'янське-Пас. 23:13 23:15
П'ятихатки 00:16 00:18
Олександрія 01:27 01:29
Знам'янка-Пас. 02:07 02:10
Київ-Пас. 05:52 06:12
Козятин-1 08:18 08:35
Вінниця 09:28 09:33
Хмельницький 11:33 11:48
Підволочиськ 13:03 13:20
Тернопіль-Пас. 14:10 14:20
Львів 16:25

Розклад у зворотньому напрямку