Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 177

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Хмельницький Київ 177 15/12/2019 7:47

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Хмельницький 12:50
Красилів 13:45 13:47
Старокостянтинів 2 14:13 14:15
Адампіль 14:43 14:45
Хмільник 15:10 15:18
Холонівська 15:51 15:53
Робоча 16:10 16:12
Козятин-1 16:52 17:19
Фастів-1 19:42 19:44
Київ-Пас. 20:37