Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 134

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Івано-Франківськ 134 цілий рік щоденно, крім 22/12/2019, 29/01, 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28/02, 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29/03/11, 1,4,7,10,13,16/04, 24,27,30/09, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/10, 2,5,8/12/2020 24:38

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 12:57
Херсон 13:53 14:00
Снігурівка 14:46 15:00
Біла Криниця 16:05 16:07
Високопілля 16:39 16:41
Апостолове 17:11 17:33
Кривий Ріг-Головний 18:17 18:27
Долинська 20:27 20:29
Ім.тараса Шевченка 23:02 23:22
Миронівка 00:46 00:48
Біла Церква 01:41 01:43
Козятин-1 03:29 03:51
Бердичів 04:18 04:20
Полонне 05:25 05:27
Шепетівка 05:57 06:02
Славута-1 06:23 06:25
Кривин 06:38 06:40
Здолбунів-Пас. 07:18 07:51
Дубно 08:23 08:25
Радивилів 09:00 09:02
Броди 09:12 09:27
Підзамче 10:36 10:38
Львів 10:49 11:10
Ходорів 12:16 12:18
Галич 13:03 13:05
Івано-Франківськ 13:35

Розклад у зворотньому напрямку