Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 219

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Чернівці 219 21/12/2019-12/01/2020 щоденно, крім 1/01/2020 15:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 01:37
Фастів-1 02:34 02:36
Козятин-1 03:54 04:20
Вінниця 05:15 05:20
Хмельницький 07:28 07:43
Підволочиськ 08:47 08:49
Тернопіль-Пас. 09:40 09:59
Львів 12:15 12:35
Ходорів 13:38 13:40
Галич 14:22 14:24
Івано-Франківськ 15:03 15:27
Коломия 16:17 16:19
Чернівці 17:30

Розклад у зворотньому напрямку