Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 182

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Київ 182 21,22,25,26,29,30/12/2019, 3,4,7,8,11,12/01/2020 11:44

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 12:18
Красне 13:03 13:05
Злочів 13:28 13:30
Тернопіль-Пас. 14:30 14:40
Підволочиськ 15:31 15:33
Волочиськ 15:42 15:44
Хмельницький 16:43 17:03
Вінниця 19:45 19:55
Козятин-1 21:00 21:12
Фастів-1 22:43 22:45
Київ-Пас. 00:02

Розклад у зворотньому напрямку