Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 133

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Миколаїв 133 цілий рік щоденно, крім 30/01, 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29/02, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/03/11, 2,5,8,11,14,17/04, 25,28/09, 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31/10, 3,6,9/12/2020 25:04

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 15:42
Галич 16:14 16:16
Ходорів 17:06 17:08
Львів 18:51 19:13
Підзамче 19:25 19:27
Броди 20:42 20:47
Радивилів 21:00 21:05
Дубно 21:50 21:53
Здолбунів-Пас. 22:38 23:11
Кривин 23:46 23:48
Славута-1 00:01 00:03
Шепетівка 00:21 00:23
Полонне 00:55 00:57
Бердичів 02:01 02:03
Козятин-1 02:28 02:52
Біла Церква 04:34 04:36
Миронівка 05:21 05:23
Ім.тараса Шевченка 06:51 07:06
Долинська 09:58 10:00
Кривий Ріг-Головний 11:43 11:53
Апостолове 12:36 12:58
Високопілля 13:25 13:27
Біла Криниця 13:54 13:56
Снігурівка 14:52 14:54
Херсон 15:41 15:49
Миколаїв Пас. 16:46

Розклад у зворотньому напрямку