Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 220

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернівці Київ 220 21/12/2019-12/01/2020 щоденно, крім 1/01/2020 16:16

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернівці 22:36
Коломия 23:51 23:54
Івано-Франківськ 00:50 01:17
Галич 01:46 01:48
Ходорів 02:38 02:41
Львів 03:56 04:42
Тернопіль-Пас. 06:58 07:03
Підволочиськ 07:55 07:57
Хмельницький 08:56 09:11
Вінниця 11:43 11:48
Козятин-1 12:39 12:41
Київ-Пас. 14:52

Розклад у зворотньому напрямку