Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 2

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Костянтинівка Івано-Франківськ 2 цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3 18:33

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Костянтинівка 18:35
Дружківка 18:54 18:56
Краматорськ 19:08 19:10
Слов'янськ 19:23 19:25
Лозова-Пас. 20:45 21:07
Полтава-Півд. 23:11 23:13
Полтава-Київська 23:34 23:49
Київ-Пас. 03:42 04:02
Львів 10:21 10:41
Івано-Франківськ 13:08

Розклад у зворотньому напрямку