Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 88

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Новоолексіївка 88 цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 25:01

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 10:14
Голоби 10:43 10:47
Рожище 11:13 11:15
Ківерці 11:32 11:54
Луцьк 12:10 12:33
Ківерці 12:50 12:51
Рівне 13:42 13:49
Здолбунів-Пас. 14:03 14:15
Острог 14:40 14:42
Кривин 14:59 15:01
Славута-1 15:15 15:17
Шепетівка 15:40 15:42
Полонне 16:15 16:17
Печанівка 16:44 16:46
Чуднів-Волинськ. 17:09 17:11
Бердичів 17:41 17:43
Козятин-1 18:10 18:36
Біла Церква 20:35 20:37
Миронівка 21:46 21:48
Корсунь 22:22 22:24
Городище 22:44 22:46
Ім.тараса Шевченка 23:27 00:32
Фундукліївка 01:03 01:05
Знам'янка-Пас. 01:50 01:53
Олександрія 02:29 02:31
П'ятихатки 03:48 03:50
Верхівцеве 04:22 04:24
Кам'янське-Пас. 04:50 04:52
Дніпро-Головний 05:25 05:50
Синельникове-1 07:02 07:04
Запоріжжя-1 07:57 08:02
Мелітополь-Пас. 09:44 10:04
Якимівка 10:28 10:30
Партизани 11:02 11:04
Новоолексіївка 11:15

Розклад у зворотньому напрямку