Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 250

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернівці Київ 250 21/12/2019-13/01/2020 щоденно, крім 31/12/2019 16:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернівці 19:15
Коломия 20:22 20:36
Івано-Франківськ 21:50 22:53
Ходорів 00:13 00:15
Львів 01:28 01:48
Тернопіль-Пас. 03:42 03:46
Хмельницький 06:01 06:16
Вінниця 08:12 08:17
Козятин-1 09:10 09:15
Київ-Пас. 11:56

Розклад у зворотньому напрямку