Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 49

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Трускавець 49 ("КОБЗАР") цілий рік щоденно 11:55

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:12
Фастів-1 21:07 21:09
Козятин-1 22:17 22:19
Вінниця 23:13 23:16
Хмельницький 01:05 01:08
Тернопіль-Пас. 02:47 02:51
Львів 04:40 05:03
Самбір 06:16 06:40
Дрогобич 07:44 07:49
Трускавець 08:07

Розклад у зворотньому напрямку