Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 45

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Лисичанськ 45 цілий рік щоденно, крім 9-22/12/2019 31:15

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 21:00
Батьово-Пас. 21:50 21:54
Мукачево 22:33 22:38
Карпати 22:54 22:56
Свалява 23:05 23:08
Воловець 23:39 23:49
Лавочне 00:21 00:31
Славське 00:44 00:47
Стрий 01:45 02:01
Львів 03:03 03:23
Броди 04:25 04:27
Радивилів 04:36 04:38
Дубно 05:12 05:14
Острог 06:02 06:04
Кривин 06:19 06:21
Славута-1 06:33 06:35
Шепетівка 06:57 07:09
Радулино 07:38 07:40
Новоград-Волинський 1 08:04 08:16
Яблунець 08:47 08:49
Коростень 09:24 09:26
Святошин 11:28 11:30
Київ-Пас. 11:46 12:06
Дарниця 12:26 12:28
Ніжин 13:52 13:54
Бахмач-Пас. 14:53 14:55
Конотоп-Пас. 15:17 15:22
Путивль 16:06 16:08
Ворожба 16:38 17:00
Білопілля 17:12 17:14
Суми 18:00 18:30
Тростянець-Смородине 19:31 19:34
Кириківка 19:55 19:57
Богодухів 20:39 20:41
Люботин 21:30 21:37
Харків-Пас. 22:07 22:45
Чугуїв 23:42 23:44
Шевченкове-Півд. 00:19 00:21
Куп'янськ-Вузл. 01:07 01:30
Сватове 02:45 02:48
Кабанне 03:10 03:12
Кремінне 03:33 03:35
Рубіжне 03:50 03:54
Лисичанськ 04:15

Розклад у зворотньому напрямку