Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 181

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Львів 181 22,23,26,27,30,31/12/2019, 4,5,8,9,12,13/01/2020 9:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 00:55
Фастів-1 01:56 01:58
Козятин-1 03:19 03:21
Вінниця 04:13 04:16
Хмельницький 06:15 06:25
Волочиськ 07:22 07:24
Підволочиськ 07:32 07:34
Тернопіль-Пас. 08:21 08:26
Злочів 09:24 09:26
Красне 09:51 09:54
Львів 10:36

Розклад у зворотньому напрямку