Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 249

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Чернівці 249 20/12/2019-12/01/2020 щоденно, крім 31/12/2019 17:06

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 15:09
Козятин-1 17:17 17:26
Вінниця 18:26 18:38
Хмельницький 20:48 21:18
Підволочиськ 22:30 23:10
Тернопіль-Пас. 23:59 00:04
Львів 01:58 02:22
Ходорів 03:32 03:34
Івано-Франківськ 04:58 05:36
Коломия 07:02 07:13
Чернівці 08:15

Розклад у зворотньому напрямку