Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 76

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кривий Ріг Ужгород 76 27/12/2019-13/01/2020 щоденно 24:29

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кривий Ріг-Головний 20:59
Рокувата 21:37 21:42
Олександрія 00:01 00:03
Користівка 00:13 00:15
Знам'янка-Пас. 00:47 00:52
Ім.тараса Шевченка 02:02 02:07
Городище 02:50 02:52
Миронівка 03:39 03:41
Київ-Пас. 04:56 05:15
Фастів-1 06:13 06:27
Шепетівка 10:06 10:37
Львів 14:51 15:20
Стрий 16:30 16:32
Славське 17:34 17:37
Воловець 18:36 18:46
Свалява 19:18 19:23
Карпати 19:30 19:31
Мукачево 19:51 19:56
Батьово-Пас. 20:30 20:33
Ужгород 21:28

Розклад у зворотньому напрямку