Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 1

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Костянтинівка 1 цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 18:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 19:30
Львів 21:40 22:00
Київ-Пас. 04:15 04:35
Полтава-Київська 08:34 08:56
Полтава-Півд. 09:19 09:21
Лозова-Пас. 11:40 12:02
Слов'янськ 13:15 13:17
Краматорськ 13:32 13:34
Дружківка 13:46 13:48
Костянтинівка 14:10

Розклад у зворотньому напрямку