Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 88

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Ковель 88 цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3 25:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 12:24
Партизани 12:38 12:40
Якимівка 13:29 13:31
Мелітополь-Пас. 13:55 14:15
Запоріжжя-1 15:52 15:56
Синельникове-1 16:50 16:52
Дніпро-Головний 17:40 18:00
Кам'янське-Пас. 18:37 18:40
Верхівцеве 19:17 19:19
П'ятихатки 20:01 20:03
Олександрія 21:36 21:38
Знам'янка-Пас. 22:21 22:29
Фундукліївка 23:13 23:15
Ім.тараса Шевченка 23:47 00:46
Городище 01:30 01:32
Корсунь 01:51 01:53
Миронівка 02:23 02:25
Біла Церква 03:17 03:19
Козятин-1 05:02 05:24
Бердичів 05:51 05:53
Чуднів-Волинськ. 06:22 06:24
Печанівка 06:43 06:45
Полонне 07:04 07:06
Шепетівка 07:35 07:38
Славута-1 07:59 08:01
Кривин 08:14 08:16
Острог 08:32 08:34
Здолбунів-Пас. 08:58 09:15
Рівне 09:30 09:40
Ківерці 10:46 10:48
Луцьк 11:05 11:28
Ківерці 11:49 12:13
Рожище 12:32 12:37
Голоби 13:04 13:06
Ковель-Пас. 13:36

Розклад у зворотньому напрямку