Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 112

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Харків 112 ("СЛОБОЖАНЩИНА") цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3,5; 22,24,26,28,30/12/2019, 2,4,6,8,10,12/01/2020 19:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 14:30
Підзамче 14:42 14:44
Красне 15:16 15:18
Злочів 15:40 15:42
Тернопіль-Пас. 16:38 16:43
Підволочиськ 17:33 17:35
Волочиськ 17:45 17:49
Хмельницький 19:00 19:20
Жмеринка-Пас. 20:57 21:20
Вінниця 22:09 22:15
Калинівка-1 22:37 22:39
Козятин-1 23:20 23:22
Фастів-1 00:35 00:37
Київ-Пас. 01:27 02:02
Яготин 03:21 03:23
Гребінка 03:58 04:06
Лубни 04:45 04:47
Ромодан 05:18 05:20
Миргород 05:45 05:58
Гоголеве 06:15 06:17
Яреськи 06:29 06:31
Решетилівка 06:57 07:00
Полтава-Київська 07:32 07:57
Коломак 08:57 08:59
Люботин 09:50 09:52
Харків-Пас. 10:23

Розклад у зворотньому напрямку