Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 198

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Київ 198 28,30/12/2019, 2,4,8,10,12/01/2020 9:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 11:27
Рожище 12:35 12:38
Ківерці 13:00 13:07
Рівне 14:06 14:15
Здолбунів-Пас. 14:31 14:43
Шепетівка 15:56 15:58
Київ-Пас. 20:45

Розклад у зворотньому напрямку