Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 239

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ужгород 239 26/12/2019-11/01/2020 щоденно, крім 31/12/2019 15:11

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:47
Коростень 22:10 22:12
Новоград-Волинський 1 23:23 23:25
Шепетівка 00:21 00:36
Львів 04:11 04:37
Стрий 05:50 05:55
Сколе 06:26 06:28
Славське 07:00 07:05
Воловець 08:18 08:28
Свалява 09:00 09:04
Мукачево 09:31 09:35
Ужгород 10:58