Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 720

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Харків 720 (ІНТЕРСІТІ+) 8-17/12/2019, 14/01-28/03, 25/10-12/12/2020 щоденно, крім віторка та серед; 18/12/2019-13/01/2020 щоденно, крім 31/12/2019; 29/03-24/10/2020 щоденно, крім вівторка 5:06

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 18:30
Дарниця 18:49 18:51
Бориспіль 19:06 19:08
Гребінка 20:04 20:06
Лубни 20:26 20:28
Ромодан 20:47 20:49
Миргород 21:07 21:09
Полтава-Київська 22:01 22:03
Харків-Пас. 23:36

Розклад у зворотньому напрямку