Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 180

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів, Київ Дніпро 180 ("ДНІПРО") 26/12/2019-12/01/2020 щоденно 18:50

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 11:50
Тернопіль-Пас. 13:46 13:51
Підволочиськ 14:41 14:43
Хмельницький 15:42 15:57
Вінниця 18:10 18:15
Козятин-1 19:16 19:22
Київ-Пас. 22:33 23:18
Знам'янка-Пас. 03:13 03:17
Олександрія 03:51 03:53
П'ятихатки 05:07 05:09
Кам'янське-Пас. 06:03 06:05
Дніпро-Головний 06:40

Розклад у зворотньому напрямку