Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 29

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ужгород 29 цілий рік щоденно 12:11

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:08
Бердичів 23:40 23:42
Львів 03:56 04:22
Сколе 05:50 05:52
Воловець 07:08 07:10
Свалява 07:40 07:42
Мукачево 08:05 08:09
Ужгород 09:19

Розклад у зворотньому напрямку