Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 117

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Бухарест 117 безпересадковий вагон цілий рік по п"ятницях 26:33

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:05
Фастів-1 20:58 21:00
Козятин-1 22:08 22:10
Калинівка-1 22:44 22:46
Вінниця 23:04 23:07
Хмельницький 00:56 00:59
Гречани 01:09 01:26
Дунаївці 02:44 02:46
Кам'янець-Подільський 03:43 03:48
Ларга 04:51 05:14
Новоселиця 07:09 07:11
Чернівці 07:57 09:13
Чернівці-Півден. 09:30 09:32
Чагор 09:39 09:40
Космин 09:47 09:48
Волока 09:55 09:57
Великий Кучурів 10:02 10:04
Тисівці 10:11 10:12
Червона Діброва 10:19 10:20
Вапнярки 10:25 10:26
Глибока-Буковинська 10:44 10:46
Вадул-Сірет 10:56 13:40
Вікшани 14:03 14:58
Дорнешти 15:12 15:14
Сучава Норд 15:43 16:07
Сучава 16:12 16:15
Верешть 16:25 16:26
Долхаска 16:43 16:44
Пашкани 16:59 17:01
Роман 17:26 17:27
Бакеу 17:59 18:01
Аджуд 18:38 18:40
Мерешешть 19:01 19:13
Фокшани 19:32 19:33
Римнику Серат 20:10 20:11
Бузеу 20:36 20:38
Мизил 21:08 21:09
Плоєшти Суд 21:44 21:46
Бухарест-Норд 22:38

Розклад у зворотньому напрямку