Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 147

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Відень Київ 147 безпересадковий вагон 15/12/2019-12/12/2020 щоденно 23:39

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Відень Головний 16:42
Хедьешхалом 17:25 17:28
Мосонмадьяровар 17:35 17:36
Д'ер 17:53 17:56
Татабанія 18:29 18:30
Будапешт-Келєнфельд 19:02 19:04
Будапешт-Келеті 19:19 19:40
Сольнок 21:02 21:04
Саел 21:13 21:14
Тороксентмиклош 21:20 21:21
Федвернек-Орменеш 21:28 21:29
Кишуйсаллаш 21:38 21:39
Карцаг 21:49 21:50
Пюштекладань 22:01 22:02
Каба 22:09 22:10
Хайдусобосло 22:18 22:19
Ебеш 22:24 22:25
Дебрецен 22:35 22:37
Н'їредьхаза 23:08 23:18
Демечер 23:38 23:39
Кишварда 23:50 23:51
Захонь 00:10 01:10
Чоп-Пас. 02:28 05:27
Мукачево 06:19 06:24
Свалява 06:49 06:52
Славське 08:06 08:08
Стрий 09:05 09:08
Львів 10:14 11:26
Київ-Пас. 17:21

Розклад у зворотньому напрямку