Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 749

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Відень 749 безпересадковий вагон 14/12/2019-11/12/2020 щоденно 22:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:07
Львів 19:57 21:00
Стрий 22:04 22:06
Славське 23:04 23:06
Свалява 00:24 00:26
Мукачево 00:49 00:54
Чоп-Пас. 01:40 03:28
Захонь 02:46 04:12
Кишварда 04:30 04:31
Демечер 04:41 04:42
Н'їредьхаза 05:01 05:03
Дебрецен 05:33 05:35
Хайдусобосло 05:48 05:49
Пюштекладань 06:03 06:04
Карцаг 06:13 06:14
Кишуйсаллаш 06:24 06:25
Тороксентмиклош 06:40 06:41
Сольнок 06:54 06:57
Будапешт-Келеті 08:20 08:40
Будапешт-Келєнфельд 08:53 08:55
Татабанія 09:25 09:26
Д'ер 10:00 10:02
Мосонмадьяровар 10:19 10:20
Хедьешхалом 10:29 10:32
Відень Головний 11:21

Розклад у зворотньому напрямку