Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 380

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бухарест Київ 380 безпересадковий вагон цілий рік по неділях 25:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бухарест-Норд 06:25
Плоєшти Суд 07:20 07:22
Мизил 07:54 07:55
Бузеу 08:27 08:29
Римнику Серат 08:54 08:55
Фокшани 09:32 09:34
Мерешешть 09:53 10:08
Аджуд 10:29 10:30
Бакеу 11:06 11:08
Роман 11:37 11:38
Пашкани 12:04 12:06
Долхаска 12:21 12:22
Верешть 12:37 12:38
Сучава 12:48 12:51
Сучава Норд 12:59 13:21
Дорнешти 13:51 13:53
Вікшани 14:08 15:19
Вадул-Сірет 15:41 17:43
Глибока-Буковинська 17:55 17:57
Вапнярки 18:06 18:07
Червона Діброва 18:11 18:12
Тисівці 18:17 18:18
Великий Кучурів 18:25 18:27
Волока 18:34 18:35
Космин 18:40 18:41
Чагор 18:47 18:48
Чернівці-Півден. 18:56 18:58
Чернівці 19:10 19:46
Новоселиця 20:31 20:33
Ларга 22:32 22:53
Кам'янець-Подільський 23:53 23:57
Дунаївці 01:08 01:10
Гречани 02:19 02:39
Хмельницький 02:50 02:55
Вінниця 04:49 04:53
Калинівка-1 05:13 05:15
Козятин-1 05:49 05:51
Фастів-1 07:04 07:06
Київ-Пас. 08:06

Розклад у зворотньому напрямку