Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 6302

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Вроцлав Київ 6302 безпересадковий вагон 15/12/2019 - 14/03/2020 щоденно 23:13

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Вроцлав-Гол. 17:08
Олава 17:23 17:25
Бжег 17:34 17:36
Ополе Главна 17:58 18:00
Люблинець 18:43 18:46
Ченстохова 19:10 19:14
Краків-Головний 20:42 21:02
Бохня 21:52 21:54
Бзесько Окочим 22:02 22:04
Тарнов 22:18 22:19
Дебіца 22:35 22:37
Жешов 23:02 23:07
Ланьцут 23:20 23:22
Пшеворск 23:35 23:37
Ярослав 23:47 23:49
Пшемисль Засані 00:15 00:17
Пшемисль 00:20 00:45
Львів 06:10 11:26
Київ-Пас. 17:21

Розклад у зворотньому напрямку